Turkishbank Bankası Swift Kodu Kaç

Turkishbank Bankası

Turkishbank 1982 yılında Türkiye’de hizmete girmiştir. Ve ilk olarak Kıbrıs’ta faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul’da açmış daha sonra 1988 yılında ikinci şubesini İzmir’de açarak Türkiye deki yaygın bankacılık ağına adapte olmaya başlamıştır. Türkiye’deki 2 şubesini açtıktan 1 yıl sonra Mersin ve daha sonrasında Ankara şubelerini faaliyete sokup bankacılık ağını genişletmiştir.

Türkiye’deki ilk faaliyet adı aslında Turkishbank Grup olarak geçmekteydi yapılan çalışmalar sonucunda 22 Aralık 1991’de yabancı banka statüsünden çıkarak Turkishbank Aş. Sıfatını alarak tüzel bir şirket olarak bankacılık hayatına devam etmiştir.

Turkishbank’ın Temel Faaliyet Alanları

Yurt içinde 13 şube ve 14 ATM’si bulunan Turkishbank kurumsal ticari gayrimenkul yatırım ve temel bankacılıkların tümünün hizmetini vermektedir. Dünyada 3 ülkede, toplam 40 şubesi bulunmaktadır ve 1 milyar 56 milyon dolar aktif büyüklüğü vardır. Ödenmiş sermayesi 175 Milyon TL dir.

Turkishbank Bankası Swift Kodu Kaç

Dünya üzerinde kullanılan swift kodları evrenseldir ve tekdir her ülkede kullanılabilir Turkishbank’ın Swift kodu : TUBATRIS olarak kullanılır her şubenin kodu da bu verilen Swift kodunun yanına yazılmalıdır. Swift kodu nedir; swift kodları bankaların özel kod sistemidir ve her bankanın ayrı bir kodu vardır genel olarak yurtdışı para transferlerinde kullanılmaktadır.

Turkishbank Bankası İle Yapabileceğiniz İşlemler

Turkishbank Bankası yatırım gücüyle sermayesiyle Türkiye’de 35 yıldır hizmet vermektedir. Sağladığı avantajlar müşterileri her zaman memnun etmiştir sigortacılık faaliyetleri ve yatırım fonları ile öne çıkan bir banka olmuştur acentecilikte büyük yol kat etmiş bir Anonim şirketidir. Güvenli hızlı bankacılığı ile internet şubesinde tüm fatura ödemelerinizi ve döviz alım satım işlemlerinizi EFT, Havale işlemlerinizi tek bir tıkla 3D bankacılık sistemi aracılığı ile hemen güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Turkishbank Bankası Swift Kodu Kaç” için bir yorum

  1. teşekkürler switch koduna çok çabuk ulaşmamı sağladınız bir teşekkürü borç bilirim

Yorumlar kapatıldı.